A A A
drukuj

Kredyt gotówkowy nr 1?

Data publikacji: 2014.09.02 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
3,6/5

Jaka jest recepta na jedyny w swoim rodzaju kredyt gotówkowy? Wystarczy połączyć wyjątkowo niskie oprocentowanie z możliwością obniżenia rachunków za telefon i telewizję nawet do 0 zł.

Fot: kredyt plus bank

"summary">Weź kredyt gotówkowy nr 1
w naszym rankingu

PlusBank powstał na bazie dawnego INVEST-BANKU. Jednym z właścicieli Banku jest Zygmunt Solorz-Żak, ten sam, który posiada Cyfrowy Polsat, Telewizję Polsat, a od niedawna także firmę Polkomtel - operatora sieci Plus. I właśnie dzięki temu jest w stanie zaproponować wyjątkowo korzystne warunki klientom, którzy wybierają kilka ofert z porfolio „Grupy”.

Jednym z takich produktów jest kredyt gotówkowy PlusBanku, który od kilkunastu miesięcy zajmuje czołowe miejsca w różnego rodzaju rankingach, opracowywanych przez niezależnych analityków. To świeżą propozycja na polskim rynku. Nie dość, że oprocentowanie jest wyjątkowo korzystne, to dodatkowo klient może obniżyć rachunek za abonament w sieci Plusa lub Cyfrowym Polsacie nawet do 0 zł.

Ale zacznijmy od początku z tym kredytem… Wniosek można złożyć w dogodny dla klienta sposób: internetowo przez plusbank.pl, telefonicznie, czy stacjonarnie w blisko 1200 Punktach na terenie całej Polski (oddziały Banku, punkty Plusa i Cyfrowego Polsatu). Decyzja kredytowa jest podejmowana szybko (przy niskich kwotach to kilkanaście minut), a środki na koncie księgowane są zwykle tego samego dnia lub w dniu następnym.

Ile można pożyczyć?

Minimum 800 złotych, maksymalnie 80 000 zł. Liczbę rat klient określa sam, wybierając okres najlepszy dla siebie, z przedziału od 3 do 72 miesięcy.

Wybierz parametry kredytu dla siebie

Badając zdolność kredytową, bank akceptuje dochody z umów o pracę, renty, emerytury, umów o dzieło lub zlecenia, dochody pochodzące z wynajmu nieruchomości czy prowadzenia działalności gospodarczej.

Oprocentowanie na poziomie 8 % dostępne jest dla każdego, kto chce pożyczyć nie więcej niż 10 000 złotych, wykupi ubezpieczenie kredytu i zobowiąże się spłacić kredyt maksymalnie w rok. Kredyt na 8% dostępny jest również dla wyższych kwot kredytu, przy założeniu ustanowienia zabezpieczenia płynnego.

Z kredytem gotówkowym nieodłącznie związana jest prowizja. W przypadku produktu PlusBanku może ona jednak wynosić 0 zł . Wystarczy przez cały okres kredytowania użytkować w banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, ustanowić automatyczną spłatę kredytu z konta a suma comiesięcznych wpływów na ten rachunek musi być nie niższa niż 1000 złotych. Co istotne, te trzy warunki muszą być spełnione jednocześnie (proste wygodne i oszczędne)

Zupełnie wyjątkowym walorem kredytu jest możliwość obniżenia rachunku za telefon komórkowy w Plusie lub abonamentu w Cyfrowym Polscie. Wszystko dzięki ofercie Bonus Plus. Żeby z tej oferty skorzystać należy w tym samym czasie wziąć kredyt gotówkowy i otworzyć Konto Plus. Każde 5 000 złotych kredytu to 10 proc. obniżka wskazanego przez klienta abonamentu. Jak łatwo obliczyć, 50 000 złotych kredytu gwarantuje darmowy abonament komórkowy lub telewizyjny.

Z pozyskanych informacji wiemy, że kredyt gotówkowy PlusBanku cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem klientów. Jego prosta konstrukcja, czytelne warunki i wyjątkowo korzystne połączenie ofert: bankowej, telefonicznej i telewizji kablowej powoduje, że produkt ten wygrywa od wielu tygodni w rankingu najlepszych kredytów gotówkowych serwisu eBroker.pl. 

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »