A A A
drukuj

Kto dostanie telefon lub tablet od banku?

Data publikacji: 2014.05.30 godz. 15:27

Ekspert, eBroker.pl
OCENA
3,3/5

Perspektywa otrzymania sprzętu elektronicznego za otwarcie konta lub założenie lokaty wydaje się bardzo kusząca. Obecnie trzy krajowe banki oferują taki prezent dla swoich klientów. W odpowiedzi na pytanie jednego z naszych czytelników wyjaśniamy, jakie zasady musi spełnić osoba otrzymująca „bankowy” tablet lub telefon.

"summary">Otwórz konto za 0 zł
i odbierz tablet

Getin nagradza posiadaczy Konta Prestiżowego

Ofertę dla miłośnika elektronicznych gadżetów przygotował między innymi Getin Online. Osoby zakładające ROR w tym internetowym banku otrzymają jeden z dwóch tabletów (LENOVO IdeaTab A3500-1, Samsung GALAXY Tab 3 7.0 T110 White) albo markowy czytnik e-book (Amazon Kindle 5, 6'').

Wymienione urządzenia stanowią nagrodę dla nowych oraz dotychczasowych posiadaczy Konta Perfekcyjnego. Tablet lub czytnik e-book otrzymają klienci Getin Online, którzy:

  • w ciągu dwóch miesięcy od przystąpienia do promocji wykonają przynajmniej dwie transakcje przy pomocy karty debetowej
  • przed upływem dwóch pierwszych miesięcy zapewnią przynajmniej jeden wpływ o wartości 1000 zł (z rachunku prowadzonego w innym banku)

Po spełnieniu powyższych warunków posiadacz Konta Perfekcyjnego otrzyma wybraną nagrodę. W przypadku rozwiązania umowy konta przed umownym terminem (30 miesięcy) nagrodzona osoba może zatrzymać tablet lub czytnik e-book. Ze względu na złamanie warunków promocji bank pobierze od niej kwotę, która odpowiada całości lub części nagrody. Po upływie 30 miesięcy taka sankcja nie jest już stosowana.

Lokata z tabletem to propozycja Idea Banku

Na nagrodę w postaci tabletu mogą liczyć również osoby zakładające lokatę w Idea Banku. Wspomniany depozyt jest dostępny w dziesięciu wariantach, które różnią się okresem oszczędzania, oprocentowaniem i mimimalnym wkładem. Osoba wybierająca jeden z nich musi wpłacić przynajmniej 29 000 zł na dwuletni depozyt. W trakcie pierwszych sześciu miesięcy te środki są nisko oprocentowane (0,10%). Później stawka stosowana przez Idea Bank wzrasta do 3,50%. Osoba akceptująca przedstawioną ofertę po podpisaniu umowy otrzyma tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite. Cena tego urządzenia (500 zł) podlega zwrotowi, jeżeli klient zerwał umowę w pierwszym okresie oszczędzania.

W Noble Banku klient otrzyma iPhone’a

„Elektroniczna” promocja Noble Banku jest kierowana do osób, które posiadają spore oszczędności. Mowa o klientach, którzy mogą przeznaczyć przynajmniej 200 000 zł na pakiet składający się z lokaty (oprocentowanie 5,00%) oraz produktu inwestycyjnego. Połowa środków klienta trafia na trzymiesięczny depozyt. Pozostała część kapitału jest inwestowana w ramach ubezpieczenia z funduszem kapitałowym (Supra lub Supra Prestiż).

Osoba korzystająca z pakietu przygotowanego przez Noble Bank w formie nagrody otrzyma smartphone’a Apple iPhone 5s GOLD. Warto nadmienić, że rynkowa wartość tego urządzenia obecnie przekracza 2000 zł.

Trzymiesięczna lokata Noble Banku pozwoli zarobić 5% 
Iphone 5s Gold otrzymasz gratis 

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Konto dla Ciebie w Bank Credit Agricole »