A A A
drukuj

Który kredyt gotówkowy gwarantuje najniższą ratę?

Data publikacji: 2015.11.26 godz. 11:31

artykuł sponsorowany

OCENA
4.5/5

Na rynku możemy znaleźć wiele różnych pożyczek gotówkowych. Jedna z nich wyróżnia się gwarancją najniższej raty. Warto dokładniej sprawdzić tę ofertę. Alior Bank jako pierwszy wprowadził kredyt gotówkowy z gwarancją najniższej raty. Oferta wspomnianego banku wciąż się zmienia, ale nadal możemy w niej znaleźć gwarantowaną pożyczkę. Obecnie ten produkt wyróżnia się bardzo niskim oprocentowaniem (5,00%). Co więcej, Alior Bank oddaje wszystkie odsetki jeśli klient zwrócił dług w trakcie pierwszych 6 miesięcy.

Fot: Który kredyt gotówkowy gwarantuje najniższą ratę?

Promocyjna oferta Alior Banku jest dobrym wyborem dla wszystkich osb, które potrzebują pieniędzy na dowolny cel konsumpcyjny. Tacy klienci mogą otrzymać gotówkę w ciągu 1 dnia (bez potrzeby wychodzenia z domu). Warto pamiętać, że Alior Bank bez dodatkowych zabezpieczeń (np. zastawu) pożycza nawet 150 000 zł. Kwotę nieprzekraczającą 4000 zł można otrzymać bez zaświadczenia o dochodach (wystarczy wyciąg z konta bankowego). To ciekawa alternatywa dla oferty internetowych „chwilówek”.

Wypełnij formularz i zamów kontakt z doradcą Alior Banku »

Warto nadmienić, że internetowa pożyczka Aliora posiada niskie oprocentowanie (5,00%) niezależnie od tego, czy klient skorzystał z innych produktów banku (np. konta osobistego lub ubezpieczenia). Dodatkowym atutem jest zwrot wszystkich odsetek, który przysługuje po spłacie kredytu w trakcie pierwszych 6 miesięcy.

Jak widać, gwarancja najniższej raty nie jest jedynym atutem pożyczki oferowanej przez Alior Bank. Wspomniana gwarancja działa wtedy, gdy klient udowodni, że inny bank udzielił mu tańszej pożyczki. W takiej sytuacji Alior „przebija” ofertę konkurencyjnego banku, proponując jeszcze niższą ratę. Dowiedz się więcej »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloDom Zielona Hipoteka w VeloBank »