A A A
drukuj

MultiPakiet dla Handlu i Usług w MultiBanku

Data publikacji: 2012.06.05 godz. 10:44

Redaktor, eBroker.pl
OCENA
0/5

Multibank przedstawia nowy rachunek firmowy - MultiPakiet dla Handlu i Usług   

Klienci, którzy skorzystają z nowego rozwiązania dla firm, będą mogli miedzy innymi bezpłatnie wpłacać pieniądze w oddziałach MultiBanku oraz wydzierżawić za jego pośrednictwem… terminal płatniczy, który zostanie im dostarczony w ciągu dwóch dni od uruchomienia konta.MultiPakiet dla Handlu i Usług to drugi z trzech zaplanowanych na ten rok pakietów branżowych. Pierwszy MultiPakiet Transport uruchomiony został pod koniec stycznia tego roku i skierowany jest do przedstawicieli firm transportowych. Teraz ze specjalnej oferty produktowej mogą też korzystać właściciele mikrofirm działających w sektorze handlu, usług i gastronomii. Ostatni z pakietów branżowych przygotowywanych w MultiBanku ma być wprowadzony pod koniec tego roku, a jego oferta dopasowana będzie do potrzeb osób prowadzących własną działalność gospodarczą z obszaru tzn. wolnych zawodów.

MultiPakiet dla Handlu i Usług to produkt łączący rachunek firmowy z dzierżawą terminala płatniczego. Klient zakładając konto firmowe może jednocześnie zamówić w banku terminal POS, który zostanie dostarczony na wskazany przez niego adres w ciągu dwóch dni roboczych od momentu podpisania umowy.

- W ciągu siedmiu lat (od 2004 roku do 2010 roku) liczba transakcji bezgotówkowych dokonywanych przez Polaków wzrosła ponad czterokrotnie, podczas gdy w tym samym czasie liczba wydanych kart płatniczych niespełna dwukrotnie. Oznacza to, że płacąc za zakupy czy usługi coraz częściej sięgamy po „plastikowe” pieniądze – mówi Bogna Antosiak, odpowiedzialna za wdrożenie nowego produktu do oferty MultiBanku.


Co więcej, w ramach pakietu jego użytkownicy zyskują również możliwość dokonywania bezpłatnych wpłat gotówki w dowolnej placówce banku oraz dostęp do darmowej karty płatniczej.

- Dzięki temu klienci mogą znacznie ograniczyć koszty związane z wpłatą codziennych utargów do banku. Teraz mogą to robić bezpłatnie nie tylko poprzez sieć ponad 260 wpłatomatów dostępnych w ramach pakietu, ale też bezpośrednio w oddziale banku. Zazwyczaj w placówce za tego typu usługę musieliby zapłacić od kilku do nawet kilkunastu złotych – dodaje Antosiak.

Źródło: prnews.pl

Komentarze

comments powered by Disqus