A A A
drukuj

Obliczenie raty kredytu w ING Banku Śląskim - jak wykonać?

Data publikacji: 2017.02.16 godz. 15:18
OCENA
4.5/5

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków komercyjnych działających od lat na polskim rynku finansowym. To instytucja zorientowana jak najbardziej na klienta, posiadająca w swojej ofercie nowoczesne produkty bankowe, bankowość internetową i nie tylko.

Fot: Pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim - warunki

ING Bank Śląski obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz instytucje, za każdym razem przedstawiając ofertę, która będzie dopasowana do konkretnych potrzeb io oczekiwań. W ofercie ING Banku Śląskiego między innymi znajdziemy szeroką bazę produktów kredytowych, w tym kredytów gotówkowych.

Kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim
W swojej ofercie kredytowej ING Bank Śląski posiada pożyczkę gotówkową na dowolny cel. Można ją zaciągnąć nawet podczas jednej wizyty w oddziale banku, albo w trybie online (złóż wniosek przez Internet »). Nie jest przy tym wymagane, aby klient chcący zaciągnąć pożyczkę gotówkową, posiadał swoje konto osobiste w ING Banku Śląskim - do udzielenia zobowiązania wystarczy dowód osobisty oraz aktualne zaświadczenie o zarobkach. ING podczas wyliczania zdolności kredytowej klienta, niezbędnej do udzielenia pożyczki gotówkowej, bierze pod uwagę różne źródła dochodów, w tym umowę zlecenie czy umowy o dzieło. Szybko i sprawnie można zaciągnąć pożyczkę, jeśli kredytobiorca ma konto w ING Banku Śląskim (sprawdź »).
Można pożyczyć kwotę pożyczki gotówkowej od 1000 do 160 000 zł na dowolny cel, a okres kredytowania może wynieść do 8 lat. Dowiedz się więcej na stronie banku »

Kalkulator kredytu gotówkowego w ING Banku Śląskim
Na stronie internetowej ING Banku Śląskiego można znaleźć użyteczny, intuicyjny w obsłudze kalkulator pożyczki gotówkowej. Należy w nim podać:

  • wysokość pożyczki,
  • okres kredytowania w miesiącach,
  • oznaczyć, czy jest się stałym klientem, czy ubezpiecza się pożyczkę i czy prowizja ma zostać doliczona do pożyczki oraz chęć przeznaczenia części pożyczki na spłatę innych kredytów.

Po podaniu indywidualnych kryteriów pożyczki gotówkowej kalkulator kredytowy ING Banku Śląskiego podaje wysokość miesięcznej raty pożyczki, jej oprocentowanie, wysokość miesięcznej składki ubezpieczeniowej oraz łączną kwotę pożyczki wraz z prowizją. Oblicz ratę dla siebie »

Płać ratę kredytu niższą nawet o 30%. Porównaj oferty »

Koszty i oprocentowanie kredytu w ING Banku Śląskim
Oprocentowanie pożyczki gotówkowej w ING Banku Śląskim zależy od kwoty pożyczki. Jeśli wynosi ona od 1 do 20 tys. zł, oprocentowanie wyniesie 8,99 proc. Pożyczka w granicach od 20 do 60 tys. zł będzie oprocentowana na 8,59 proc. w skali roku, pomiędzy 60 a 100 tys. zł na 8,29 proc. w skali roku, a powyżej 100 000 zł - na 7,79 proc. w skali roku. Do tego trzeba doliczyć także opłaty i prowizje, z których ING Bank Śląski może zrezygnować, jeśli klient przeznaczy przynajmniej połowę udzielonej pożyczki, nie mniej niż 4 tys. zł na konsolidację pożyczek z innych banków. W innym przypadku prowizja wyniesie:

  • 6,99 proc. - dla pożyczki od 1 do 20 tys. zł,
  • 3,99 proc. - dla pożyczki od 20 do 60 tys. zł,
  • 3,49 proc. - dla pożyczki od 60 do 100 tys. zł,
  • 2,99 proc. - dla pożyczki od 100 do 160 tys. zł.

Złóż wniosek o pożyczkę w ING Banku Śląskim »

Kredyt gotówkowy ING Banku Śląskim - opinie klientów
Warto przed zaciągnięciem pożyczki gotówkowej w ING Banku Śląskim sprawdzić opinie o ofercie tego banku na forach tematycznych oraz w grupach dyskusyjnych, najlepiej wśród tych klientów, którzy już z niej korzystali. Zobacz opinie »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »