A A A
drukuj

Pożyczka przez Internet na 5,5% - to możliwe!

Data publikacji: 2015.06.12 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
2.8/5

Po ostatniej redukcji stóp procentowych NBP, oprocentowanie niektórych pożyczek jest rekordowo niskie. Jeden bank pożyczy pieniądze na 5,50%.

Fot: t-mobile pozyczka

Jeszcze niedawno firma T-Mobile na polskim rynku kojarzya się tylko z usługami telekomunikacyjnymi. Ta sytuacja uległa zmianie po przejęciu marki Alior Sync. Pod szyldem T-Mobile są teraz oferowane ciekawe produkty bankowe. Pożyczka internetowa jest jedną z najbardziej popularnych propozycji T-Mobile Usług Bankowych. Niedawno jej oprocentowanie spadło do rekordowo niskiego poziomu (5,50%).

Dlaczego z pożyczki na 5,5% korzysta coraz więcej czytelników naszego serwisu?
Przejdź do formularza i sprawdź

Nawet dużą kwotę można pożyczyć bez wychodzenia z domu

Jedną z najważniejszych cech opisywanej pożyczki jest możliwość załatwienia wszystkich formalności przez Internet. W przypadku kredytów gotówkowych podobne rozwiązanie przewiduje również Getin Bank » oraz BNP Paribas ».

Podobnie jak wymienione instytucje, T-Mobile Usługi Bankowe starają się maksymalnie uprościć wnioskowanie o pożyczkę. Warto zwrócić uwagę, że klient T-Mobile UB otrzymuje wstępną decyzję kredytową już na etapie wypełniania wniosku internetowego. Trzeba w nim podać dane osobowe oraz informacje na temat dochodów. Bank T-Mobile prócz umowy o pracę uwzględnia również regularne wpływy z innych tytułów (np. umowy zlecenia, emerytury, renty i kontraktu wojskowego).

Sprawdź łatwą pożyczkę przez Internet »

Po pozytywnym zweryfikowaniu informacji podanych we wniosku kredytowym, pracownik banku zadzwoni do internauty. Jeżeli kwota pożyczki nie przekracza 20 000 zł, to zawarcie umowy nastąpi przez telefon. W przeciwnym razie klient zostanie poinformowany o tym, kiedy do jego domu przyjedzie kurier z umową. Przelew pożyczonych środków na rachunek bankowy następuje po zawarciu umowy przez telefon lub zweryfikowaniu przez bank dokumentów odesłanych kurierem. Niezależnie od kwoty pożyczki, wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu.

Za pierwsze 1000 zł klient nie zapłaci odsetek oraz prowizji!

Warto dodać, że do końca czerwca 2015 r. osoby pożyczające przynajmniej 5000 zł, nie zapłacą odsetek i prowizji od pierwszego tysiąca złotych. Bank odpowiednio obniży stawki prowizji przygotowawczej i oprocentowania. Na przykład w sytuacji, gdy klient pożycza 5000 zł, te wartości procentowe będą niższe o jedną piątą. Dla pożyczki o wartości 10 000 zł analogiczna obniżka prowizji i oprocentowania wynosi 10%.

Nawet bez uwzględnienia promocji, warunki proponowane przez T-Mobile Usługi Bankowe zasługują na uwagę. Wspomniana instytucja proponuje oprocentowanie wynoszące 5,50% wszystkim klientom, którzy pożyczą do 50 000 zł na okres nieprzekraczający 24 miesięcy. To jedna z najniższych stawek oprocentowania pożyczek gotówkowych na polskim rynku. Oprocentowanie 5,50% jest dostępne również dla osób, które nie wykupią dobrowolnego ubezpieczenia na życie z firmy ERGO Hestia. Co ważne, Bank T-Mobile nie wymaga również zakładania konta powiązanego z pożyczką. 

Atrakcyjnie przedstawia się również prowizja przygotowawcza opisywanej pożyczki. Osoby posiadające bardzo dobrą historię kredytową mogą zapłacić jedynie 1,99%. Przypomnijmy, że standardowe prowizje w niektórych kredytach gotówkowych obecnie wynoszą nawet 10,00% - 12,00%.

Płać ratę kredytu niższą nawet o 30%. Porównaj oferty »

Oferta T-Mobile Usług Bankowych ma jeszcze kilka cech, które wyróżniają ją na tle konkurencji. Pierwszym wyróżnikiem jest wysoki limit pożyczki udzielanej bez dodatkowych zabezpieczeń - aż 150 000 zł! Pod tym względem, Bank T-Mobile jest praktycznie bezkonkurencyjny. Jeżeli chodzi o maksymalny okres spłaty opisywanej pożyczki (nawet 10 lat), to jest on jednym z najdłuższych na rynku. Duża liczba rat pozwala na maksymalne zmniejszenie comiesięcznych kosztów związanych z kredytem.

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »