A A A
drukuj

Smart Bank - prostota w mobilnym wydaniu

Data publikacji: 2014.10.28 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
4,0/5

Pierwsze opinie specjalistów rynku bankowego, którzy oceniali nowy bank, porównywały smart bank do pierwszej wersji mBanku, dziś jednego z największych banków detalicznych, a w segmencie banków internetowych lidera. Nic dziwnego, skoro na czele Banku Smart jest Sławomir Lachowski, twórca wspomnianego już mBanku.
Jakiś czas temu w ofercie pojawił się kredyt dla profesjonalistów. To pierwszy produkt kredytowy banku smart. Dostępny jest dla przedstawicieli wolnych zawodów tj: architekt, rzeczoznawca majątkowy, doradca podatkowy, biegły rewident, geodeta, tłumacz przysięgły, lekarz, stomatolog, lekarz weterynarii, notariusz, adwokat, komornik, radca prawny.

Atutem kredytu jest szybkość

Pieniądze dostępne są dla klienta nawet w 24 godziny, a decyzja wydawana jest krótko po wypełnieniu wniosku. Środki można przeznaczyć na dowolny cel biznesowy. Może to być inwestycja, kupno samochodu albo spłata innych zobowiązań. Co ważne kredyt udzielany jest bez zaświadczeń i bez zabezpieczeń. Maksymalna wartość kredytu to aż 250 000 złotych. Biorąc pod uwagę, że wystarczy do rozpatrzenia wniosku wystarczy jedynie oświadczenie, to oferta wydaje się wyjątkowo ciekawa.

Jak wygląda ona w szczegółach? Klient sam dopasowuje wysokość raty, długość spłaty. Maksymalny czas spłaty to 10 lat. A koszty? Trudno znaleźć drugi bank, w którym prezentacja kosztów kredytu jest tak prosta. W Banku Smart mamy tylko trzy wartości. Dla klientów rozpoczynających działalność oprocentowanie kredytu to 16 proc. w skali roku. Bardziej doświadczeni przedsiębiorcy, czyli ci prowadzący biznes dłużej niż pół roku zapłacą za kredyt 8 proc. marży banku + Wibor 3M. Oprócz tego trzeba będzie ponieść koszt prowizji za udzielenie kredytu. 

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »