A A A
drukuj

Tak wybrali ankietowani: Wymarzone Konto już na rynku

Data publikacji: 2015.03.10 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
4.8/5

Najnowsza propozycja konta w banku Raiffeisen, zbudowana na podstawie opinii ludzi, którzy wyrazili swoje potrzeby i oczekiwania, stawia na prostotę, przejrzystość i nie zapomina o najbardziej wymagających klientach

Fot: wymarzone konto

Koszty rachunku – prostota i przejrzystość

Raiffeisen Polbank daje gwarancję, że Konto Wymarzone będzie zawsze bezpłatne. Jedynym kosztem, który się pojawia jest opłata za nieobowiązkową kartę debetową.


Pozostałe funkcje, z których klient korzysta najczęściej, są darmowe:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie karty debetowej – karta MasterCard Debit PayPass umożliwia płatności internetowe i zbliżeniowe
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju
  • 0 zł za realizację zlecenia stałego
  • 0 zł za ustanowienie i realizację polecenia zapłaty
  • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale

Efekt: Połączenie wielu funkcjonalności, rosnącego oprocentowanie konta wraz z przejrzystymi i niskimi kosztami tworzy ofertę, która w wielu rankingach, publikowanych przez niezależne serwisy finansowe, jest w czołówce.

Załóż konto w lojalnym banku

ROR i konto oszczędnościowe w jednym

Ciekawym rozwiązaniem, dostępnym w Raiffeisen Polbank, jest oprocentowanie środków na rachunku, które w wygląda jak przy koncie oszczędnościowym. Dodatkowo, rośnie ono wraz z rosnącą kwotą przetrzymywaną na rachunku. Takie rozwiązanie pozwala na bieżącą ochronę naszego pieniądza, przed utratą jego wartości. Dodatkowo, cały czas mamy do tych środków dostęp i nie płacimy za kolejną wypłatę (takie opłaty nadal istnieją przy niektórych kontach oszczędnościowych). Sposób oprocentowania takiego konta opisuje schemat:

Przedział Aktualne oprocentowanie Wzór oprocentowania
do 3 000 zł 0,375% Stopa Referencyjna NBP x 0,25
3 000,01 – 10 000 zł 1,125% Stopa Referencyjna NBP x 0,75
od 10 000,01 zł 1,5% Stopa Referencyjna NBP x 1

Jeśli natomiast stwierdzimy, że oprocentowanie środków nas nie zadowala, możemy oszczędności przenieść na „Wymarzone Konto Lokacyjne”, którego oprocentowanie określone jest według tabeli:

Przedział Aktualne oprocentowanie Wzór oprocentowania
do 3 000 zł 0,75% Stopa Referencyjna NBP x 0,5
3 000,01 – 10 000 zł 1,425% Stopa Referencyjna NBP x 0,95
od 10 000,01 zł 1,85% Stopa Referencyjna NBP x 1,25

Plusem tej propozycji jest fakt, że z tej oferty mogą skorzystać zarówno dotychczasowi klienci Raiffeisen Polbank oraz „nowe” osoby, które chcą założyć takie konto. Nie ma chyba bardziej rozczarowującej sytuacji, gdy stały klient widzi w ofercie napis „tylko dla nowych klientów”.

Usługi dołączone do konta dostępne są bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków, za to z gwarancją, że  będą one zawsze darmowe. Dodatkowo, do karty debetowej dołączony jest bezpłatny pakiet funkcjonalnych ubezpieczeń na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych oraz wygodne ubezpieczenie podróżne. Ciekawostką jest również fakt, że jeśli klient będzie przelewał do banku pensję, otrzyma w ramach programu „Lojalny Bank” zawsze lepsze warunki w ofercie kredytowej i depozytowej oraz, dodatkowo, bank co miesiąc będzie przygotowywał dla takich klientów specjalne oferty miesiąca.

Przejdź do wniosku i otwórz zawsze darmowe konto »

 

 

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »