A A A
drukuj

Uwaga! 50 zł premii tylko do końca tego roku!

Data publikacji: 2014.12.04 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
3.2/5

Tylko do 31 grudnia masz okazję zarobić nawet do 600 zł** Money back od BNP Paribas oraz dodatkowe 50 zł* świątecznej premii od eBroker.pl

Fot: Bonus +50 eBroker.pl

Poączona akcja eBroker.pl i banku BNP Paribas kierowana jest nie tylko do wszystkich tych, którzy szukają nowoczesnego konta bankowego, ale szczególnie do klientów, którzy przy okazji chcą na nim również zyskać. A zyskać możesz nawet 650zł premii.

Szybka premia? Czemu nie!
Wypełnij zgłoszenie i zgarnij 50 zł

Akcja trwa tylko do końca grudnia, nie trać czasu - poleć ją bliskim i znajomym. Od premii dzielą Cię dwa proste kroki.

Krok 1:

Do 31.12 załóż konto za pośrednictwem formularza, który znajdziesz klikając tutaj

Krok 2:

Dokonaj płatności kartą na łączną kwotę minimum 150 zł w ciągu 40 dni od założenia konta

Co zyskujesz?

  • Zwrot 3% wartości transakcji online dokonanych kartą w ramach platformy PayU.

Maksymalna kwota zwrotu 50 zł miesięcznie… czyli aż 600 zł rocznie. Warunkiem uruchomienia funkcji moneyback są miesięczne wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł

  • Najładniejszą polską kartę 2014 roku

Nowoczesny design karty BNP Paribas MasterCard - fluorescencyjne gwiazdy na przezroczystym materiale - idzie w parze z nowoczesnymi funkcjami. Karta debetowa posiadaczy iKonta została laureatem nagrody publiczności konkursu Central European Electronic Card

Załóż iKonto i odbierz premię 50 zł od eBroker + do 600 zł od BNP Paribas

Bez zobowiązań, bez konieczności rejestrowania się w Programie Partnerskim, bez formalności. To bezprecedensowa akcja – uczestnicy mają możliwość, zupełnie niezależnie od Programu Partnerskiego eBroker.pl, zyskać do 650 zł premii za założenie i korzystanie z konta.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy, zarejestrować się na stronie http://www.ebroker.pl/bonus.htm

Akcja trwa do 31. grudnia 2014 roku. Zarejestruj się już teraz!

Szczegółowe warunki:” *Regulamin Promocji, **Regulamin Money backu


Konto odnosi się do rachunku bankowego prowadzonego przez BNP Paribas Bank Polska SA z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Suwak 3, 02-676 Warszawa, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 6421, NIP: 676-007-83-01, kapitał zakładowy 1 532 886 878,90 zł w całości wpłacony | www.bnpparibas.pl

*Warunkiem otrzymania Premii w kwocie 50 zł jest rejestracja w Systemie, akceptacja Regulaminu Promocji „Załóż konto i zgarnij Premię!”, otwarcie konta (iKonto - Konto Dobrze Dobrane otwarte przez Internet) przez wniosek internetowy udostępniony przez Konto systemowe i dokonanie płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę minimum 150 zł w ciągu 40 dni od podpisania umowy z bankiem BNP Paribas. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane lub wycofane, co obejmuje zwrot na kartę w związku z odstąpieniem od umowy sprzedaży. Przez płatność rozumie się transakcje w Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży. Premie będą wypłacane przez Organizatora: eBroker.pl, Mediasoft Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Bandurskiego 34/3, 31-515 Kraków tylko na aktywny konta.

**Nawet do 600 zł Money back od BNP Paribas w ramach usługi Money Back 3% od transakcji online wykonanych kartą debetową w ramach platformy PayU jeśli miesięczne wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 1000 PLN.

Kwota Money-back może zostać pomniejszona o wartość podatku dochodowego od osób fizycznych, jeśli taki podatek będzie należny zgodnie z obowiązującymi przepisami. 

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »