A A A
drukuj

W T-Mobile do wyboru: pożyczka gotówkowa lub kredyt konsolidacyjny

Data publikacji: 2015.11.26 godz. 12:24

artykuł sponsorowany

OCENA
4,5/5

Pożyczka gotówkowa z oferty T-Mobile Usług Bankowych zajmuje wiodące miejsca w rankingach eBroker.pl. Warto wiedzieć, że bank T-Mobile zaproponował też korzystny kredyt konsolidacyjny. Pożyczka gotówkowa T-Mobile Usług Bankowych to jeden z produktów, które najczęściej zajmują pierwsze miejsca w rankingach eBroker.pl. Nasze zestawienia dotyczą kwot pożyczanych na cele konsumpcyjne. Warto zaznaczyć, że bank T-Mobile prócz finansowania bieżących potrzeb, oferuje również korzystne zasady konsolidacji zadłużenia. Klienci tej instytucji mogą skonsolidować nawet dług wynoszący 150 000 zł.

Fot: W T-Mobile do wyboru: pożyczka gotówkowa lub kredyt konsolidacyjny

Konsolidacyjna oferta T-Mobile Usług Bankowych może zainteresować osoby, które posiadają niespłacone długi z różnych źródeł (kredyty gotówkowe, karty kredytowe i kredyty odnawialne). Spłatę tych wszystkich zobowiązań o wartości nieprzekraczającej 150 000 zł, można rozłożyć nawet na 10 lat. Ważny jest fakt, że T-Mobile Usługi Bankowe w przypadku kredytu konsolidacyjnego nie wymagają żadnych obowiązkowych ubezpieczeń. Co ciekawe, bank T-Mobile udziela kredytu konsolidacyjnego nawet osobom, które mają tylko jedno zobowiązanie. W takiej sytuacji następuje przeniesienie długu i jego spłata na lepszych warunkach.

Złóż wniosek o pożyczkę gotówkową T-Mobile Usługi Bankowe »

Warto wiedzieć, że kredyt konsolidacyjny w banku T-Mobile posiada stałe oprocentowanie, dla okresu spłaty nieprzekraczającego 60 miesięcy. Takie korzystne rozwiązanie jest stosowane również w przypadku pożyczki gotówkowej, którą oferują T-Mobile Usługi Bankowe. Dzięki zastosowaniu stałej stawki oprocentowania, klient zyskuje gwarancję niezmiennej raty i takich samych odsetek przez cały okres kredytowania. To ważna kwestia, gdyż w perspektywie kolejnych 3 lat - 4 lat, stopy procentowe NBP powinny znacznie wzrosnąć.

Dowiedz się więcej o kredycie konsolidacyjnym w T-Mobile Usługi Bankowe »

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »