A A A
drukuj

Alior Bank daje 300 zł na zakupy do karty kredytowej!

Data publikacji: 2022.07.29 godz. 10:32
OCENA
4.5/5

Karta kredytowa OK! z Alior Banku to bardzo ciekawa oferta. Teraz bank proponuje aż 300 zł premii na zakupy za założenie karty, ale to nie jest jedyny atut tego produktu.

Fot: Alior Bank Karta OK!

W ostatnim czasie rośnie zainteresowanie kartami kredytowymi. Osoby zainteresowane „plastikiem”, na pewno powinny wziąć pod uwagę nową propozycję Alior Banku. Mowa o Karcie Kredytowej OK!, która zapewnia między innymi multivoucher o wartości 300 zł na zakupy w ponad 100 sklepach. To nie jedyny atut wspomnianej karty z Alior Banku. Postanowiliśmy dokładnie opisać jej cechy.

Nie tylko okres bezodsetkowy nowej karty jest "OK!"
Jeszcze przed przedstawieniem dokładnych zasad promocji z premią 300 zł, warto zwrócić uwagę na zalety nowej karty kredytowej związane z niskimi opłatami i długim okresem bezodsetkowym. Wspomniany okres wynosi aż 59 dni, co na pewno jest dobrym wynikiem. 59 dni bez odsetek to cecha typowa bardziej dla kart wydawanych zamożnym klientom (karty platynowe lub czarne).
Jednocześnie należy podkreślić, że nowa Karta Kredytowa MasterCard OK! nie jest kosztowna w utrzymaniu. Miesięcznej opłaty (10 zł) można uniknąć pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 600 zł (wyłączając przelewy z rachunku karty). Co ważne, pożyczone od banku pieniądze będziemy później spłacać w dogodnych ratach. Alternatywą jest oczywiście bezodsetkowy zwrot długu przed upływem 59 dni.

Otrzymanie 300 zł premii nie będzie stanowiło problemu
Już sama standardowa oferta dotycząca Karty Kredytowej OK! (bez aktualnej promocji) byłaby bardzo ciekawa. Tymczasem Alior Bank postanowił wprowadzić możliwość uzyskania sporej nagrody o wartości 300 zł. Mowa o multivoucherze, który klient wykorzysta podczas zakupów w ponad 100 sklepach. Przykłady to m.in. Biedronka, Zalando, IKEA, H&M oraz Allegro.
Każdy posiadacz Karty OK! z pewnością znajdzie sposób na wykorzystanie otrzymanej premii. Nagrodę o wartości 300 zł mogą uzyskać osoby, które w każdym z trzech miesięcy spełnią łącznie warunki dotyczące płatności bezgotówkowych kartą na min. 600 zł oraz jednego logowania do aplikacji mobilnej banku (Alior Mobile). Wspomniany okres trzymiesięczny zaczyna się od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o Kartę OK! (z limitem co najmniej 2000 zł).
Otwórz Kartę OK! i odbierz 300 zł premii »

Ekologiczne zakupy to szansa na kolejne 600 zł nagrody
Osoby wykonujące ekologiczne zakupy, na pewno będą miały dodatkowy powód do wybrania Karty Kredytowej MasterCard OK!. Mowa o promocji z dodatkowym zwrotem za ekozakupy wynoszącym nawet 600 zł. Posiadacze opisywanej karty, którzy zapłacą nią za zakupy we wskazanych sklepach internetowych (m.in. ze zdrową żywnością), mogą liczyć na premię o wartości 3% wydanej kwoty. Zwrot za ekologiczne zakupy wynosi do 50 zł co miesiąc i nawet 600 zł rocznie. Zatem na posiadacza Karty Kredytowej MasterCard OK! czeka nawet 900 zł premii. Sprawdź »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »