A A A
drukuj

Atrakcyjnie znaczy online?

Data publikacji: 2014.11.03 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
4,9/5

Internet jest największym sprzymierzeńcem bankowości i sektora usług z nią związanego. Wszystkie czynności związane z serwisem produktu znajdują się po stronie klienta. Dlatego zdecydowana większość liczących się instytucji finansowych posiada w swojej ofercie internetowe rachunki oszczędnościowo – rozliczeniowe. 

Fot: Konto Online Euro Banku

Jednym z najświeższych internetowych ROR-ów może pochwalić się eurobank.

Co w sobie ma? 

Elementem wyróżniającym ten rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy na tle konkurencji jest oprocentowanie konta w wysokości 0,75% niezależnie od poziomu salda. Przelew środków na konto online sprawi, że Twoje oszczędności zaczną zarabiać.

Zysk dla Ciebie i bliskich

Konto online posiada także Program Rodzina i Przyjaciele, dzięki której klient zyskuje 5%  zwrotu za wydatki kartą do konta na sport, rekreację i rozrywkę. To jeden z najwyższych cash backów oferowanych na polskim rynku. Co więcej, w programie Rodzina i Przyjaciele nie zarabia tylko klient - każdy może zaprosić 4 znajomych do programu i dzielić się korzyściami jakie daje konto online:

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w PLN w kraju, a w koncie prestige w każdej walucie i również za granicą
 • bezpłatne przelewy Elixir do innego banku i zlecenia przez Internet
 • bezpłatne wydanie karty
 • zwrot opłaty za posiadanie karty (pod warunkiem zaksięgowania transakcji bezgotówkowych wykonanych kartami wydanymi Klientowi do danego rachunku na łączną kwotę min. 200 zł miesięcznie)
 • bezpłatne ubezpieczenia assistance: pomocy medycznej, domowej i komputerowej

Wszystkie przelewy wykonywane drogą internetową, w tym przelewy do ZUS i US są bezpłatne. Wartą wspomnienia ciekawostką bo darmową, jest wpłata i wypłata gotówki w placówce bankowej, bez żadnych dodatkowych prowizji, gdzie konkurencja już od dawna wprowadza opłaty zaporowe, mające zniechęcić klientów do wykonywania tego rodzaju operacji w placówce bankowej.

Karta debetowa wydawana do konta online, firmowana jest znakiem Visa lub MasterCard. Posiadacz konta ma możliwość bezpłatnej wypłaty gotówki z każdego bankomatu w Polsce. Łączna kwota transakcji bezgotówkowych na sumę min. 200 zł miesięcznie, zwalnia z opłaty. W przypadku ich braku klient uiszcza miesięcznie odpowiednio 3,45 zł i 3,95 zł. Dla osób, które na bieżąco chcą kontrolować saldo swojego rachunku, eurobank wprowadził usługę powiadomienia do konta w postaci powiadomień e-mail, oraz SMS-owych.

Ile za to zapłacimy?

Konto online będzie prowadzone bezpłatnie, przy spełnieniu jednego z poniższych warunków:

 • suma wpływów na rachunek, powinna wynosić min. 1 500 zł miesięcznie lub
 • średnie saldo konta powinno się kształtować na poziomie 15 000 zł lub
 • wykorzystywanie konta do spłaty rat kredytu gotówkowego, lub konsolidacyjnego, lub hipotecznego udzielonego na kwotę min. 1 500 zł lub
 • posiadanie w banku karty kredytowej, którą wykonano min. 3 transakcje bezgotówkowe, a kwota limitu kredytowego wynosi min. 500 zł

Jeśli nie zostanie spełniony żaden z wymienionych warunków,  konto kosztować nas będzie 9 zł miesięcznie.

Jeśli szukamy rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego o wysokim oprocentowaniu środków i atrakcyjnym pakiecie assistance, spełni on nasze oczekiwania. 

Komentarze

comments powered by Disqus
 • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
 • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
 • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »