A A A
drukuj

mBank da zarobić do 900 zł na opłacenie ZUS-u!

Data publikacji: 2016.04.20 godz. 12:04
OCENA
5.0/5

Składki do ZUS stanowią poważne obciążenie dla większości przedsiębiorców. mBank postanowił wykorzystać tę sytuację do promowania swoich produktów. Nowi klienci mBanku mogą uzyskać 900 zł za regularne opłacanie składek ZUS. 

Fot: Konto firmowe mBank mBiznes

mBank nagradza za opłacanie składek ...

Wspomniana promocja jest dostępna w mBanku od 1 do 30 kwietnia b.r. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorcy, którzy otwierają rachunek firmowy:

  • mBiznes konto Start
  • mBiznes konto Komfort

Złóż wniosek i odbierz premię »

 

Nie tylko dla małych przedsiębiorców
Warto wiedzieć, że mBank nie rezerwuje swojej promocji z premią do 900 zł z kontem firmowym tylko dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Mogą z niej skorzystać również:

  • spółki cywilne
  • spółki jawne
  • spółki partnerskie
  • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
  • fundacje
  • stowarzyszenia rejestrowe
  • spółdzielnie

Premia o wartości 600 zł przysługuje osobom, które w danym miesiącu z nowego konta firmowego w mBanku będą przez rok opłacać składki ZUS o minimalnej wysokości 250 zł/m-c i wykonają min. 1 transakcję kartą miesięcznie. Bank przekaże każdą z dwunastu premii do 30 dnia kolejnego miesiąca. Dodatkowe 300 zł premii można otrzymać przy skorzystaniu z dodatkowej usługi mKsięgowości. Złoż wniosek o konto w mBanku i odbierz do 900 zł premii »

Początkujący przedsiębiorcy otrzymają dodatkowy bonus
W kontekście nowej promocji mBanku warto również wspomnieć o koncie mBiznes Start. Klienci, którzy je założą mogą liczyć na preferencyjne stawki niektórych opłat i prowizji. Po upływie rocznego terminu mBiznes konto Start przekształca się w mBiznes konto Komfort.

Niekwestionowane zalety opisywanego rachunku to brak comiesięcznych kosztów obsługi i duża liczba bezprowizyjnych bankomatów. Aktywni posiadacze mBiznes konta Start mogą również liczyć na zerową opłatę za kartę debetową i pakiet pięciu bezpłatnych przelewów zewnętrznych. Przejdź do wniosku o konto z premią »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »