A A A
drukuj

Karta kredytowa też może zapewnić 300 zł nagrody

Data publikacji: 2022.06.02 godz. 00:00
Ostatnia aktualizacja: 2022.06.02 godz. 00:00
OCENA
4.8/5

Nie tylko konta osobiste mogą zapewnić dużą premię o wysokości np. 300 zł. Niedawno na rynku pojawiła się karta kredytowa z, którą można zyskać300 zł. Postanowiliśmy ją opisać.

Fot: Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Co miesięczne rankingi kont osobistych i firmowych, które przygotowują eksperci eBroker.pl są potwierdzeniem, że posiadacze najlepszych takich rachunków dzięki premiom mogą osiągnąć roczny zysk na poziomie np. 300 zł - 400 zł. Warto zdawać sobie sprawę, że premie od banku nie dotyczą wyłącznie kont osobistych i firmowych. Dowód stanowi ciekawa promocja dla posiadaczy karty kredytowej, którą niedawno rozpoczął Santander Consumer Bank (SCB). Postanowiliśmy opisać wspomnianą promocję, ponieważ zdecydowanie wyróżnia się ona na rynku pod względem atrakcyjności.

Uzyskanie premii za zakupy wcale nie jest trudne …
W przypadku każdej promocji z nagrodą, bierzemy pod uwagę jej warunki.. Pod tym względem promocyjna oferta Santander Consumer Banku na pewno wygląda dobrze. Warunki otrzymania nagrody pieniężnej (6 x 50 zł) są bowiem łatwe do spełnienia. Wystarczy do 12 sierpnia 2022 r. podpisać umowę karty kredytowej ratalnej Comfort Plus ze stałą spłatą i płacić nią bezgotówkowo za zakupy o łącznej wartości minimum 300 zł miesięcznie. Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie zawarły umowy o kartą kredytową w Santander Consumer Banku od 1 maja 2021 roku do 17 maja 2022 roku.
Miesięczna nagroda pieniężna o wartości 50 zł może zostać przyznana maksymalnie sześć razy w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy kalendarzowych od zawarcia umowy o kartę ratalną. Dodatkowym warunkiem otrzymania 300 zł za aktywność jest brak zaległego długu na karcie o wartości większej niż 50 zł i okresie zaległości dłuższym niż 10 dni. Taki warunek trzeba spełnić na dzień przyznania każdej z miesięcznych nagród (50 zł). Wypowiedzenie umowy przed dniem przyznania nagród również uniemożliwi ich otrzymanie.

Karta z premią 300 zł może być darmowa co miesiąc
Warto wiedzieć, że Santander Consumer Bank przyznaje nagrodę dodatkową w ramach tej samej promocji. Mowa o zwrocie opłaty miesięcznej za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy kalendarzowych następujące po miesiącu zawarcia umowy. Bank zwróci opłaty za obsługę karty kredytowej ratalnej pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych o wartości co najmniej 300 zł miesięcznie. W miesiącu zawarcia umowy o kartę, otrzymamy zrotopłaty, jeśli została naliczonaniezależnie od wartości transakcji bezgotówkowych.
Opisywana karta z nagrodą wynoszącą 300 zł może być zupełnie darmowa pod warunkiem, że klient będzie korzystał z okresu bezodsetkowego. W przypadku karty objętej promocją (Visa Comfort Plus ze stałą spłatą), ten okres zapewniający spłatę długu bez odsetek wynosi 54 dni.

Umowę o kartę z SCB można podpisać przez internet
Atrakcyjne konta z wysokimi premiami zwykle można łatwo otworzyć przez Internet. Karta ratalna od Santander Consumer Banku z nagrodą 300 zł i zwrotem opłat również jest łatwo dostępna bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić bezpieczny formularz kontaktowy. W odpowiedzi skontaktuje się z nami pracownik banku.

Advertisement

 

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »