A A A
drukuj

Na jednym przelewie możesz zarobić... 50 zł!

Data publikacji: 2014.08.21 godz. 00:00

Opracowanie własne
OCENA
4,1/5

Klienci Getin Banku po wykonaniu jednego przelewu otrzymają 50 zł. Jakie są zasady przyznawania takiej nagrody?

Fot: Z Getinem zarobisz na przelewie

"summary">Przestań płacić za konto!
Otwórz rachunek, na którym zarobisz

Przed kilkoma dniami pisaliśmy o promocji Getin Banku, która zapewnia zwrot kosztów energii elektrycznej (czytaj więcej o tej promocji » ). Wspomniany bank niedawno zaproponował swoim klientom jeszcze jedną możliwość uzyskania premii. Jednorazową nagrodę o wartości 50 zł otrzymają osoby korzystające z bankowości mobilnej. Getin zapłaci im za wykonanie pierwszego przelewu przy pomocy smartfona.

Bank zachęca do korzystania z aplikacji mobilnej

Spopularyzowanie mobilnego dostępu do kont osobistych to cel nowej promocji Getin Banku. Mogą do niej przystąpić klienci posiadający:

  • rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy w Getin Banku lub Getin Online
  • login i hasło do aktywowanej bankowości internetowej

Osoby nieposiadające ROR-u prowadzonego przez Getin przed przystąpieniem do nowej promocji powinny założyć taki rachunek. Warto nadmienić, że 50 zł za pierwszy przelew w bankowości mobilnej mogą uzyskać klienci, którzy od sześciu miesięcy nie wykonywali takiej operacji, a także nie otwierali Lokaty Mobilnej w ostatnim półroczu.

Za pierwsze przelanie 20 zł Getin zapłaci aż 50 zł

Promocja „Getin Mobile” kończy się 15 września bieżącego roku. Można do niej przystąpić najpóźniej 31 sierpnia. W tym celu klient Getina powinien wejść na stronę zawierającą formularz internetowy i podać swój numer PESEL. Po udanej weryfikacji danych bank poinformuje o kolejnych krokach. Osoby, które jeszcze nie posiadają aplikacji Getin Mobile będą musiały ją zainstalować na swoim telefonie, pobierając go z:

  • sklepu internetowego Google Play
  • sklepu internetowego App Store 
  • sklepu internetowego Windows Phone Marketplace 

Po uruchomieniu aplikacji Getin Mobile uczestnik opisywanej promocji powinien wykonać jeden przelew o minimalnej wartości (przynajmniej 20 zł). W trakcie pięciu dni od zaksięgowania takiej operacji bank prześle na konto klienta premię wynoszącą 50 zł. Nagroda będzie wypłacana za przelewy, które zostały zlecone do 15 września 2014 r.

Getin Bank zastrzegł sobie prawo do zakończenia zapisów przed 31 sierpnia 2014 r., jeżeli pula środków przeznaczonych na nagrody (500 000 zł) zostanie przedterminowo wyczerpana. W związku z powyższym osoby, które chcą zyskać 50 zł za jeden przelew powinny szybko wypełnić internetowy formularz.

Uwaga! Ilość nagród jest ograniczona!
Załóż zarabiające konto i skorzystaj z promocji

Posiadacze Konta Getin UP mogą liczyć na więcej nagród!

Promocja „Getin Mobile” stanowi jeszcze jeden powód, dla którego warto założyć Konto Getin UP. Wspomniany rachunek regularnie zajmuje czołowe miejsca w rankingach publikowanych przez eBroker.pl (zobacz ostatni ranking kont osobistych). Osoby wybierające Konto Getin UP prócz nagrody za przelew obecnie mają jeszcze kilka możliwości uzyskania premii.

Klienci Getina po przystąpieniu do promocji „Aktywna Karta” otrzymają sześć miesięcznych premii po 50 zł. Każda z takich jednorazowych nagród jest wypłacana, jeżeli posiadacz konta w danym miesiącu opłaci przynajmniej pięć transakcji o dowolnej wartości przy pomocy karty debetowej. 

Użytkownik Konta Getin UP może również wybrać alternatywną promocję „Konto z Energią”. Jej uczestnicy otrzymają zwrot 5% transakcji opłaconych kartą debetową (do 20 zł/m-c i 200 zł/rok). Klienci firmy ENEA S.A. dodatkowo mogą liczyć na premię, która pokrywa 15% kosztów zakupu energii elektrycznej (do 200 zł/rok). Maksymalna wartość nagród dostępnych w ramach promocji „Konto z Energią” to 400 zł.

Dla uczestników promocji „Konto z Energią” szansą na dodatkowy zysk jest Pakiet Korzyści „Mój Bank”. W ramach tego programu premiującego lojalnych klientów Getin przewidział siedem różnych nagród. Najbardziej atrakcyjny bonus polega na zwrocie 2% wartości rachunków domowych, które zostały opłacone przy pomocy polecenia zapłaty. W całym roku Getin Bank może zredukować domowe rachunki nawet o 360 zł (do 30 zł/m-c). Po uwzględnieniu promocji „Konto z Energią” suma możliwych premii wzrasta do 760 zł.

Dowiedz się więcej o promocji „Konto z Energią" » i Pakiecie Korzyści „Mój Bank" » 

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »