A A A
drukuj

Porównaj z nami kredyty gotówkowe!

Data publikacji: 2014.04.13 godz. 11:37

Opracowanie własne
OCENA
4,2/5

W ramach nowego cyklu rankingów porównywarka eBroker.pl prezentuje najlepsze produkty depozytowe i kredytowe. Do drugiej z wymienionych kategorii należą m.in. kredyty gotówkowe. Ich rankingi ukazują się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

"summary">Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń?
Sprawdź, jakie to proste

W każdym miesiącu są publikowane dwa takie porównania. Pierwsze z nich dotyczy kredytów gotówkowych o mniejszej kwocie (5000 zł, okres spłaty 12 miesięcy).

Dzięki kolejnemu rankingowi można wybrać bank, który proponuje najlepsze warunki pożyczenia 25 000 zł na 60 miesięcy.

Obydwa porównania kredytów gotówkowych bazują na niezmiennych założeniach. W ramach opisywanych rankingów nie są prezentowane oferty pozabankowych pożyczkodawców (np. SKOK-ów). Analitycy eBroker.pl sprawdzają następujące wartości:

  • poziom oprocentowania kredytu gotówkowego
  • łączny koszt kredytowania
  • wysokość średniej raty kredytu gotówkowego (z uwzględnieniem kredytowanej prowizji przygotowawczej oraz kosztów obowiązkowych ubezpieczeń i dołączonych kont osobistych)

Ostatnie kryterium służy do wyboru i uszeregowania dziesięciu najlepszych kredytów gotówkowych. Są one klasyfikowane na podstawie warunków przewidzianych dla wszystkich klientów danego banku. W przypadku zastosowania „widełek” prowizji przygotowawczej lub oprocentowania do obliczeń przyjmuje się uśrednione stawki.

Ranking eBroker.pl prócz standardowych ofert uwzględnia kredyty gotówkowe z „haczykami”. Opis dodatkowych wymagań banku lub istotnych ograniczeń jest widoczny po kliknięciu na niebiesko – pomarańczowy pasek. W tej części rankingu można znaleźć również informacje na temat dodatkowych cech kredytu i aktualnych promocji. 

Gotówka na żądanie!
Kredyt dostępny już od 900 zł dochodu. Sprawdź

Najnowszy ranking kredytów gotówkowych eBroker.pl znajdziesz TUTAJ

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »