A A A
drukuj

Posiadacz karty kredytowej zyska nawet 720 zł w Credit Agricole

Data publikacji: 2022.03.01 godz. 00:00
OCENA
4.0/5

W przypadku kart kredytowych często zdarzają się premie o dużej wartości. Dziś prezentujemy jedną z nich. Mowa o promocji Credit Agricole, która zapewnia nawet 720 zł.

Fot: Karta kredytowa Credit Agricole

Karty kredytowe nadal są ważnym elementem oferty polskich banków. Wystarczy wspomnieć, że pod koniec 2021 r. osoby mieszkające w naszym kraju posiadały ich około 6 mln. W przypadku kart kredytowych, promocje na ogół nie są tak atrakcyjne, jak oferty promocyjne dla posiadaczy kont osobistych. Istnieją jednak ważne wyjątki od tej reguły. Najważniejszym z nich jest nowa promocja Credit Agricole, która zapewnia uczestnikom premię o wartości nawet 720 zł. Postanowiliśmy wyjaśnić, jak jest naliczana taka niebagatelna nagroda. Najpierw warto jednak przyjrzeć się samej ofercie kart kredytowych od Credit Agricole. 

Credit Agricole posiada karty dla klienta z każdym dochodem
Nowa promocja Credit Agricole dotyczy osób wybierających następujące karty kredytowe: Visa Silver, Mastercard Silver, Visa Gold oraz Mastercard Gold. Wszystkie wspomniane karty mimo nazw „Silver” i „Gold” nie są trudne do uzyskania. W przypadku kart Silver (Visa Silver/Mastercard Silver), wystarczy bowiem miesięczny dochód wynoszący 1 400 zł netto. Minimalny limit dochodów dla posiadacza karty Gold (Visa Gold/Mastercard Gold) to 3 000 zł netto, co również trudno uznać za wysoką kwotę. Ważny jest też fakt, że karty od Credit Agricole są tanie w utrzymaniu. Posiadacz nie zapłaci za kartę Silver 10 zł miesięcznie jeśli w miesiącu wykonał transakcje gotówkowe lub bezgotówkowe o wartości min. 700 zł.
Karta kredytowa Gold z odrobinę dłuższym okresem bezodsetkowym (56 dni zamiast 54 dni) w pierwszym roku będzie natomiast zupełnie bezpłatna, o ile przed upływem pierwszych 90 dni jej posiadania klient wykona min. 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. Warto zatem wziąć pod uwagę kartę Gold, jeżeli pozwalają nam na to nasze dochody. Wspomniana karta Gold cechuje się bowiem wyższym maksymalnym limitem kredytowym (50 000 zł) niż wariant Silver (20 000 zł).

Nawet 720 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe!
Ważnym aspektem promocyjnej oferty Credit Agricole jest fakt, że dotyczy ona nie tylko zupełnie nowych klientów tego banku. Credit Agricole przygotował dwa różne warianty premii dla aktywnych posiadaczy kart. Mowa o następujących opcjach:

  • Zwrocie 10 zł (maksymalnie 30 zł miesięcznie) za każdą transakcję bezgotówkową o wartości min. 200 zł. Zwrot trwa przez 24 miesiące i jest dostępny dla osoby, która nie była wcześniej klientem banku oraz podpisała umowę o jedną z kart (Mastercard Silver, Visa Silver, Mastercard Gold lub Visa Gold). Łączny limit zwrotu to 720 zł.
  • Premii 10 zł za każdą transakcję bezgotówkową (maksymalnie 30 zł miesięcznie) o wartości min. 200 zł. Zwrot trwa przez 12 miesięcy i został przewidziany dla osoby, która nie miała w ciągu ostatnich 24 miesięcy umowy o kartę kredytową (Visa Standard, Visa/Mastercard Silver, Visa/Mastercard Gold), a także podpisała umowę o jedną z kart objętych promocją. Łączny limit zwrotu to 360 zł.

Jak widać, nowa promocja Credit Agricole zapewnia całkiem spore wpływy nawet dla osób, które będą wykonywać transakcje bezgotówkowe kartą kredytową rzadziej niż trzy razy w miesiącu. Zupełnie nowy klient CA zarobi 240 zł przez 2 lata przy założeniu, że miesięcznie tylko raz zapłaci kartą kredytową (na kwotę co najmniej 200 zł). Osoba korzystająca z drugiego wariantu promocji, może zyskać 120 zł w ciągu roku na jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To nadal godna uwagi kwota - zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że aktywne korzystanie z karty Silver zapewnia brak miesięcznej opłaty, a karta Gold może być bezpłatna przez cały pierwszy rok.
Dowiedz się więcej o karcie kredytowej w Credit Agricole »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »