A A A
drukuj

Pożyczka z odbiorem gotówki na poczcie? Tutaj to możliwe!

Data publikacji: 2017.02.06 godz. 12:41
OCENA
3.0/5

Wypłacanie pieniędzy w placówce poczty, raczej nie jest nowoczesnym rozwiązaniem, ale wciąż jest popularne. Kilku pożyczkodawców oferuje klientom taki sposób odbiór środków.

Fot: U tych firm pożyczkę można wypłacić na poczcie lub w banku

Patności bezgotówkowe stają się coraz bardziej popularne. Mimo tego, wciąż można znaleźć osoby, które wolą odbierać pieniądze osobiście (np. na poczcie albo w placówce banku). Warto wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe przygotowały ofertę również dla takich klientów. Tradycjonaliści po zawarciu umowy, mogą odebrać środki w formie gotówkowej. Takie rozwiązanie jest przydatne również dla osób, które nie chcą ujawniać zaciągnięcia pożyczki w historii swojego konta bankowego. Po sprawdzeniu oferty rynkowej, można znaleźć firmy pożyczkowe, które za darmo zapewnią klientowi gotówkową wypłatę środków.

Odbiór gotówki na poczcie proponuje między innymi eKredycik …
Pożyczki z gotówkowym odbiorem środków, nie są bardzo popularne na polskim rynku. Tym niemniej, można wskazać kilku znanych i zaufanych pożyczkodawców, którzy pozwalają na wypłatę pożyczonych środków w placówce poczty lub banku (patrz poniższa tabela). Mowa o czterech firmach/markach oferujących pozabankowe pożyczki ratalne. Do wspomnianej grupy należy między innymi popularny eKredycik. Osoby korzystające z oferty tego pożyczkodawcy, mogą bezpłatnie odebrać środki w placówce Poczty Polskiej (poprzez czek GIRO). Istnieje również możliwość otrzymania pieniędzy w oddziale banku Pekao. Wspomniany bank podobnie jak Poczta Polska, posiada dobrze rozbudowaną sieć oddziałów.

Klienci eKredycika w sposób gotówkowy mogą otrzymać od 2000 zł do 7000 zł. Taka pożyczka na okres 6 miesięcy - 30 miesięcy jest przeznaczona dla osób w wieku od 20 lat do 80 lat, które dodatkowo uzyskują stałe dochody. Firma SMS Kredyt posiada bardzo podobną ofertę pożyczkową (z możliwością bezpłatnego odbioru środków na poczcie albo w oddziale Pekao). Najważniejsza różnica w stosunku do oferty eKredycika polega na innym okresie spłaty (3 miesiące - 30 miesięcy) oraz odmiennych limitach wartości pożyczki (1000 zł - 5000 zł).

Na uwagę zasługuje oferta serwisu GotowkaNatychmiast.pl, który również przewiduje możliwość wypłaty gotówkowej (w placówkach Poczty Polskiej poprzez czek GIRO). Klienci GotowkaNatychmiast.pl pożyczą od 1000 zł do 5000 zł na okres 13 miesięcy - 24 miesiące. Taka kwota jest dostępna dla Polaków w wieku od 25 lat do 80 lat, którzy posiadają stałe dochody. Spłata pożyczki od GotowkaNatychmiast.pl odbywa się w ratach malejących.

Ciekawie prezentuje się też oferta TAK TO. Wspomniany pożyczkodawca oprócz bezpłatnego odbioru gotówki na poczcie, proponuje również możliwość pożyczenia do 10 000 zł na okres nieprzekraczający 36 miesięcy (patrz poniższa tabela). Warto też wspomnieć, że TAK TO oferuje ciekawą i unikalną możliwość spłacania dwóch pożyczek jednocześnie. Drugą pożyczkę w TAK TO można zaciągnąć po terminowej spłacie pierwszych 6 rat.
Zobacz, kto w Polsce nadal pożycza bez sprawdzania BIK-u »

Pożyczkodawcy oferujący odbiór gotówki na poczcie albo w banku (luty 2017 r.)
Nazwa pożyczkodawcy Wartość pożyczki Okres spłaty pożyczki Złóż wniosek o pożyczkę
i odbierz gotówkę na poczcie
eKredycik od 2000 zł
do 7000 zł
od 6 miesięcy
do 30 miesięcy
Złóż wniosek »
GotowkaNatychmiast od 1000 zł
do 5000 zł
od 13 miesięcy
do 24 miesięcy
Złóż wniosek »
SMS Kredyt od 1000 zł
do 5000 zł
od 3 miesięcy
do 30 miesięcy
Złóż wniosek »
TAK TO od 500 zł
do 10 000 zł
6 miesięcy,
12 miesięcy,
18 miesięcy,
24 miesiące,
30 miesięcy
lub 36 miesięcy
Złóż wniosek »

Pożyczka z obsługą domową to wygodny i znacznie droższy wariant
Odbiór pieniędzy w placówce banku albo Poczty Polskiej jest ciekawym, ale nie jedynym sposobem otrzymania gotówkowej pożyczki. Warto wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe przewidują możliwość przekazania gotówki w swojej siedzibie. W tym przypadku, ograniczeniem jest odległość do najbliższego oddziału pożyczkodawcy. Kolejna opcja to pożyczka z obsługą domową. Taki system polega na wizycie pracownika firmy pożyczkowej, który pomaga w wypełnieniu umowy i dokończeniu formalności, a następnie wypłaca środki. Obsługa domowa z pewnością jest wygodnym rozwiązaniem dla osób niezainteresowanych wypłatą na konto bankowe. Nie można jednak zapominać, że taka opcja wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Rata pożyczki z opcją obsługi domowej, zwykle jest odczuwalnie wyższa, niż w przypadku wypłaty dokonywanej przelewem.
Sprawdź nasz najnowszy ranking pożyczek pozabankowych (5000 zł/2 lata) »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus