A A A
drukuj

Zaskoczyły Cię świąteczne wydatki? Idź po pożyczkę

Data publikacji: 2014.12.10 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
2.8/5

Szał przedświątecznych zakupów, konieczność zapełnienia stołu w większym stopniu niż zwykle, no i oczywiście prezenty. Są sposoby by nie odbiło się to mocno na portfelu.

Fot: pozyczka superszybka

"summary">Gotówka nawet w 1 dzień!
Wnioskuj online

Szał przedświątecznych zakupów, konieczność zapełnienia stołu w większym stopniu niż zwykle, no i oczywiście prezenty. Są sposoby, by nie odbiło się to mocno na portfelu.


Okres przedświąteczny to żniwa dla handlowców. Prześcigają się w promocjach i specjalnych ofertach. Specjaliści od marketingu szukają metod jak przyciągnąć klientów akurat do sklepu, który obsługują.

W całym tym ferworze zakupów, klienci nie raz stają przed problemem: jak to wszystko sfinansować? Z pomocą przychodzą instytucje finansowe, które razem z handlowcami zaczynają ofensywę i promują pożyczki gotówkowe. I tak, zamiast wydawać jednorazowo dużą kwotę z domowego budżetu, można tę kwotę rozłożyć na kilka niewielkich i bardzo przystępnych rat.

Szybką gotówkę oferuje np. BZWBK (w reklamie telewizyjnej z kolędnikami tańczy sam Kevin Spacey). PKO BP przekonuje, że kredyt w tym banku kosztuje mniej niż 1 zł dziennie za każdy pożyczony tysiąc.

Jednak szczególnie wartą zainteresowania jest oferta ING. Pożyczka Superszybka proponowana przez bank z lwem w tle to przede wszystkim szybka gotówka. Klienci banku mogą o pieniądze zawnioskować przez Internet, a kwota pożyczki będzie dostępna nawet w 1 dzień.

A to inne zalety tej pożyczki:

  • Pożyczka oprocentowana jest na 10,5 procent w skali roku
  • Ochrona ubezpieczeniowa - korzystając z szerokiego pakietu ubezpieczeń spłaty pożyczki, pożyczkobiorca zyskuje ochronę dla siebie i rodziny – co ważne ubezpieczenie jest dobrowolne
  • W ramach oferty można pożyczyć nawet 60 000 złotych

Bo szybkość otrzymania pieniędzy jest szczególnie ważna właśnie teraz. Gdy wydatków jest szczególnie dużo, a i czasu niewiele. Sprzątanie, zakupy i wymyślanie oryginalnych prezentów nie zachęcają do wizyt w banku. Ale dzięki ofercie ING to nie problem. Pieniądze można otrzymać bezpiecznie i szybko.

Trzeba też pamiętać, że mamy do czynienia z ofertą bankową. Mimo tego, że pieniądze są dostępne praktycznie od ręki (bo jak inaczej nazwać możliwość otrzymania ich w 1 dzień), to nie jest to chwilówka. To wiarygodna, sprawdzona propozycja banku. Czytelna, bez gwiazdek i dodatkowych wymagań.

Warto polecić to rozwiązanie szczególnie osobom, które jeszcze nie korzystały z finansowania zakupów świątecznych w ten sposób. To może być dobry początek. Zwłaszcza, że ING bardzo świadomie podchodzi do kredytowania wydatków konsumentów. Specjaliści banku sami radzą by porównując oferty dokładnie sprawdzić wszystkie koszty. Mogą tak radzić bo w przypadku ich banku, żadnych pułapek dla kredytobiorcy nie ma.

 

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »