A A A
drukuj

Zyskaj 800 zł z Kartą Kredytową z Żubrem!

Data publikacji: 2023.04.17 godz. 12:05

artykuł sponsorowany

OCENA
4.8/5

Karta Kredytowa z Żubrem to jedna z popularniejszych ofert na rynku kart kredytowych. Sprawdzamy zasady nowej promocji, która zapewnia posiadaczom tej karty do 800 zł premii.

Fot: karta kredytowa

Karta Kredytowa z Żubrem oferowana przez Pekao S.A. cieszy się ostatnio sporą popularnością. Teraz liczba osób decydujących się na flagową kartę od tego banku może dodatkowo wzrosnąć dzięki aktualnej promocji. Postanowiliśmy wyjaśnić na czym dokładnie ona polega. Promocyjnej oferty od Pekao S.A. nie można pominąć, gdyż zapewnia ona aż do 800 zł premii! Nasza analiza potwierdza, że Karta Kredytowa z Żubrem to jedna z najlepszych ofert na rynku nie tylko pod względem wysokości proponowanego bonusu. 

Pekao S.A. pokonuje wielu konkurentów wysokim poziomem bonusów
800 zł to kwota nie do pogardzenia. Właśnie taką sumę proponuje bank spod znaku żubra w ramach nowej promocji „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem - edycja II”. Z opisywanej promocji mogą skorzystać osoby podpisujące umowę o kartę do 30 kwietnia 2023 r. lub do czasu wyczerpania limitu liczby promocyjnych kart (3000 szt.). Warto się zatem pospieszyć, bo nagroda od Pekao S.A. kusi. Mowa tutaj dokładnie o 64 000 punktów z programu Mastercard Bezcenne Chwile, które można wymienić na vouchery o wartości do 800 zł. Wspomniane punkty można wymienić na liczne, atrakcyjne nagrody u partnerów programu. Przykład stanowi 50 zł do wydania na stacji Circle K lub voucher o wartości 50 zł, który można wykorzystać w sklepie internetowym empik.com. Sprawdź »

Uzyskanie bonusu od Pekao wcale nie jest trudne …
Co ważne, otrzymanie nagrody przewidzianej przez bank dla uczestników nowej promocji na pewno nie będzie trudne. Z promocji zostały wykluczone jedynie osoby, które przed 19 stycznia 2023 r. uczestniczyły już w programie Mastercard Bezcenne Chwile oferowanym przez Pekao S.A. lub w czasie promocji (19 stycznia - 30 kwietnia 2023 r.) posiadały inną kartę kredytową z Pekao. Pozostali klienci Pekao po podpisaniu umowy o Kartę Kredytową z Żubrem mogą się zarejestrować w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Pierwsze 6400 punktów o wartości 80 zł w ramach powitalnej nagrody otrzymają osoby, które wykonały transakcje kartą o wartości min. 250 zł najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zapisania do programu Mastercard Bezcenne Chwile.
Uzyskanie kolejnych 720 zł nagrody (57 600 punktów Mastercard o łącznej wartości do 720 zł) również nie jest kłopotliwe, gdyż wymaga wykonywania comiesięcznych transakcji o względnie małej wartości. W ciągu każdego miesiąca wystarczy płacić kartą kredytową za zakupy o łącznej wartości co najmniej 250 zł. Co ważne, nieprzekroczenie wspomnianego limitu transakcji kartą (250 zł miesięcznie) w jednym miesiącu, wcale nie wyklucza możliwości otrzymania nagrody w kolejnych miesiącach.

Posiadacz karty z Pekao łatwo rozłoży zakup na raty
Karta Kredytowa z Żubrem ma wiele do zaoferowania nawet jeśli pominiemy opisywaną promocję. Wystarczy chociażby wspomnieć o możliwości łatwego rozłożenia zakupów na raty 0%. W przypadku Pakietu Standard cechującego się zerową miesięczną opłatą za kartę (bez warunków), limit takich zakupów rozkładanych na dziesięć rat 0% wynosi 1000 zł. Posiadacze Pakietu Standard dodatkowo mogą liczyć na ubezpieczenie zakupów oraz transakcji internetowych o wartości do 1000 zł i niższe oprocentowanie (o 5% od limitu kredytowego karty) dotyczące spłaty większych zakupów w ratach.
Wybór Pakietu Złotego lub Platynowego oznacza dodatkowe korzyści - chociażby zwrot 2% kwoty zakupów w Internecie (do 240 zł lub 360 zł rocznie), wyższe sumy ubezpieczeń oraz większe limity zakupów, które można rozłożyć na raty 0% (2000 zł lub 3000 zł). Dodatkowym atutem droższych pakietów jest niższe oprocentowanie przy spłacie w ratach i ubezpieczenie w podróży. Karta z Żubrem w Pakiecie Platynowym dodatkowo zapewnia zwrot 5% wydatków na autostrady o wartości maksymalnej 240 zł rocznie. Złóż wniosek o Kartę Kredytową z Żubrem »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »