A A A
drukuj

Konto oszczędnościowe od Getin Banku zarobi więcej niż lokata!

Data publikacji: 2017.08.16 godz. 11:12
OCENA
4.6/5

W obecnych warunkach, konto oszczędnościowe może być znacznie lepszym rozwiązaniem niż wiele lokat. Udowadnia to promocyjny rachunek w Getin Banku. Sprawdź dlaczego!

Fot: Konto Getin Banku lepsze od lokaty - 2,5%.

W ostatnim czasie posiadacze oszczdności na pewno nie mają wielu powodów do zadowolenia. Stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego nadal tkwią w miejscu, pomimo wyraźnego wzrostu inflacji. Ze względu na tę sytuację, banki nie rozpieszczają deponentów. Średnie oprocentowanie lokat obecnie wynosi około 1,50%. Warto jednak wiedzieć, że istnieje konto oszczędnościowe zapewniające znacznie wyższy zysk. Taki rachunek w Getin Banku dodatkowo pozwala na elastyczne wypłacanie środków (bez obawy o utratę wypracowanych odsetek).
Wspomniane już konto oszczędnościowe w Getin Banku, obecnie jest najbardziej zyskownym rachunkiem na rynku. Nowi klienci Getin Banku w ramach promocji przez 4 miesiące mogą liczyć na oprocentowanie wynoszące 2,50% (do 100 000 zł). Taka stawka jest oferowana posiadaczom konta osobistego.
Zobacz nasz ranking najlepszych kont oszczędnościowych w czerwcu 2017 r. »

Dla Klientów którzy aktywnie korzystają z darmowego konta Getin UP Bank przewidział również wysokie oprocentowanie nawet po okresie promocji, które wynosi od 1,25% do 1,65%. 
Posiadacze oszczędności zainteresowani zyskownym oszczędzaniem z Getin Bankiem powinni się pospieszyć, bo opisywana promocja dla posiadaczy kont osobistych wygaśnie pod koniec września 2017 r. Skorzystanie z promocyjnej oferty (nawet 30 września br.), będzie uprawniało do wysokiego oprocentowania przez kolejne 4 miesiące. Otwórz konto oszczędnościowe w Getin Banku »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloDom Zielona Hipoteka w VeloBank »