A A A
drukuj

Wszechstronnie i możliwie tanio

Data publikacji: 2015.02.11 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
2,6/5

Każdy z nas zapewne wie, że reklama nie jest zawsze źródłem rzetelnych i kompletnych informacji. Przyjrzyjmy się zatem ze wszystkich stron wszechstronnemu Kontu 360°, którego kreacje reklamowe są obecnie jednymi z najciekawszych i... najczęstszych. 

Fot: konto 360 od Millennium

Punkt za wszechstronność

Jeśli przeanalizować propozycję konta w Millennium, to widać, że oferta przede wszystkim odznacza się wieloma możliwościami, z których może skorzystać nawet najbardziej wymagający użytkownik. Jeżeli klient chce wypłacać pieniądze z bankomatów na całym świecie za darmo – nic prostszego. Jeżeli chce mieć dostęp do podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym - Bank Millennium to zagwarantuje - a będzie mógł nawet brać udział w aukcjach dotyczących oprocentowania lokat w tym banku.

Znajdziemy również takie rozwiązania jak menadżer finansów (niedługo pewnie będzie to standard na całym rynku), konto walutowe, czy też możliwość ustanowienia limitu w koncie z 7-dniowym okresem bezodsetkowym. Nowinkami w ofercie bankowej można nazwać dodatkowe propozycje konta 360°, które ułatwiają szybkie i bezproblemowe korzystanie z możliwości rachunku:

  • Millennium Visa Konto 360° - karta do konta umożliwiającą płatności zbliżeniowe (PayWave) i internetowe (3D Secure) i z którą można taniej dzięki rabatom w programie „Inspiracje" w blisko 1000 sklepów
  • Przelew na e-mail lub telefon za 0 zł - opcja pozwala na bezpłatne wykonanie przelewu na adres e-mail lub numer telefonu komórkowego bez podawania numeru rachunku odbiorcy
  • Happy Hours - co tydzień w wybranych godzinach lokaty z promocyjnym oprocentowaniem
  • BLIK - płatności i wypłaty pieniędzy poprzez telefon (polecana opcja szczególnie dla fanów nowinek i „ułatwiaczy” w codziennym korzystaniu z konta). BLIK to nowy system płatności mobilnych dostępny w Aplikacji Mobilnej Banku Millennium. BLIKIEM można zapłacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłacać gotówkę z bankomatu bez użycia karty. Natomiast, dzięki czekom BLIK można szybko i bezpiecznie przekazać pieniądze odbiorcy. Odbiorca nie musi posiadać rachunku bankowego, karty ani portfela.

Załóż konto pełne korzyści 

Warunki darmowości

Należy również koniecznie zwrócić uwagę na koszty prowadzenia konta. Rachunek oferowany przez Millennium w najważniejszych punktach jest darmowy, jeśli spełnimy 2 warunki:

  • min. 1 000 zł wpływów miesięcznych na konto
  • min. 1 płatność kartą do konta w miesiącu

Nawet jeśli w którymś miesiącu nie uda nam się wypełnić warunków, koszty obsługi konta będą standardowe dla tego typu funkcjonalności przy rachunkach rozliczeniowo - oszczędnościowych.

Hydraulik, lekarz, ślusarz i wiele więcej

Jako ciekawostkę należy wymienić opcję assistance „Pakiet Bardzo Pomocny”, który jest połączeniem assistance domowego oraz medycznego i oferowany jest wyłącznie posiadaczom Konta 360°. Jak to działa? Pakiet Bardzo Pomocny zapewnia dostęp do specjalistycznej pomocy technicznej w razie uszkodzenia zamków, zagubienia kluczy czy awarii sprzętu RTV/AGD/PC oraz urządzeń mobilnych. Ponadto, jako pakiet ubezpieczeniowy zakłada, że ubezpieczyciel pokryje koszty zakupu urządzeń mobilnych tj.: smartfon, laptop lub tablet, gdy obecne urządzenia zostaną Ci skradzione z domu. W przypadku choroby Ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty wizyty lekarskiej, pielęgniarki, zorganizuje transport do i ze szpitala, dostarczy leki oraz sprzęt rehabilitacyjny. W sytuacji hospitalizacji, Ubezpieczyciel między innymi zapewni pomoc domową czy wsparcie w okresie rekonwalescencji.

Pakiet nic nie kosztuje przez pierwszy rok. Po roku naliczona będzie opłata 4,99zł/miesięcznie, ale, oczywiście, istnieje możliwość rezygnacji z tej opcji.

Konta w Millennium, zarówno internetowe, jak i tradycyjne, zbierają dobre noty wśród użytkowników. Ok. 95% osób ocenia produkt i ofertę banku jako atrakcyjne propozycje. Podobny odsetek użytkowników skorzystałoby z usług banku ponownie. Za największe zalety ankieterzy uznają kompleksowość usługi i szybkość zawarcia umowy. Przejrzystość umowy zbiera również pozytywne głosy. Konto 360° w Millennium jest rachunkiem, które zaspokoi najbardziej wybrednych użytkowników, a przy zwykłym korzystaniu z rachunku zostaniemy zwolnieni z opłat. 

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »