Porównanie kredytów hipotecznych

Kredyty hipoteczne są podstawowym źródłem finansowania domów, mieszkań oraz wszelkiego rodzaju nieruchomości. Stanowią one jednocześnie zabezpieczenie dla banku. W 2016 roku kredyt mieszkaniowy może otrzymać tylko kredytobiorca, który posiada wkład własny w wysokości minimum 15%. W 2017 roku będzie to już 20%. Rząd od lat stosuje liczne dopłaty do nowych mieszkań dla młodych obywateli. Kiedyś był to program Rodzina na Swoim, a dziś są to Mieszkania dla Młodych - MDM.
Porównanie kredytów hipotecznych ułatwi Ci poniższa porównywarka. Do wyliczeń wystarczy podać podstawowe parametry kredytu, takie jak wartość kredytowanej nieruchomości, kwota kredytu oraz ilość lat, na jaką chcesz rozłożyć spłatę.

Aktualne porównanie:

Kwota kredytu: 250 000 zł Okres kredytowania: 30 lat
4 kredytów hipotecznych z 4 banków
Zmień parametry
lat

Promowane

Kredyty hipoteczne - pozostałe oferty

To, że tutaj dotarłeś oznacza, że najprawdopodobniej już widziałeś najtańszy kredyt hipoteczny dla tego porównania. Nie oznacza to jednak, że najlepsza oferta będzie przeznaczona dla Ciebie. Mało kto dostaje kredyt mieszkaniowy w każdym banku, w którym składa wniosek. Jest to bezpośrednio związane Twoją zdolnością kredytową, którą bank ustala wg swoich zasad. Zachęcam Cię do przejrzenia kredytów hipotecznych na dalszych stronach. W tym momencie porównujemy kredyty z ponad 20 największych polskich banków Pamiętaj, że pozycje w rankingu kredytów mogą się zmienić w zależności od wybranych przez Ciebie parametrów. Wróć na górę porównywarki, aby zmienić parametry kredytu.

Dowiedz się więcej o zasadach przygotowania tego zestawienia w zasadach plasowania na eBroker.pl »